Найочікуваніші фільми лютого 2016 року

Читачі нашого сайту на сторінках фільмів, виходу яких на екрани вони з нетерпінням чекають, мають можливість голосувати. Чим вище рейтинг очікування картини — тим вище його місце в Топі очікувань 2016 року. На основі даних цього рейтингу, ми склали список найбільш очікуваних прем’єр лютого, подивитися можно на сайті http://kino2016.net .

Сьоме місце — «І грянув шторм» (рейтинг очікування 1.45)

В основу фільму покладено реальні події, що відбулися в 1952 році. Тоді 18 лютого на Східне узбережжя США обрушився потужний ураган. На його шляху опинилися два величезних танкера — «Пендлтон» і «Форт Мерсер». Стихія буквально розірвала їх навпіл. Команди кораблів опинилися перед лицем неминучої загибелі. Тільки злагоджена робота всіх тих, хто залишився в живих, могла допомогти утримати покручені суду на воді. Головні ролі в картині виконали Кейсі Аффлек, Ерік Бана і Кріс Пайн. У прокаті з 4 лютого.

Трейлер фільму «І грянув шторм»

Шосте місце — «В центрі уваги» (рейтинг очікування 1.82)
Картина, номінована на «Оскар» в категорії «Кращий фільм». В її основу покладено реальні події. У центрі сюжету перебуває розслідування, ініційоване журналістами газети The Boston Globe, в результаті якого з’ясувалося, що деякі священики бостонської митрополії є педофілами. При цьому місцевий кардинал Бернард Лоу знав про сексуальні домагання, але нічого не робив. В результаті почався скандал обернувся для нього справжнім кошмаром. У прокаті з 11 лютого.

Трейлер фільму «В центрі уваги»

П’яте місце — «Гордість і упередження і зомбі» (рейтинг очікування 1.90)
Ця картина — екранізація однойменного роману Сета Грема-Сміта, написаного в пародійному жанрі. Твір об’єднало в собі класичний роман «Гордість і упередження» Джейн Остін з елементами зомбі-трилера. Головна героїня — Елізабет Беннер — і її сестри протистоять заполонили всю Англію померлих. Знайомий по книжковому першоджерела містер Дарсі навчає дівчат премудростям виживання. У прокаті з 11 лютого.

Трейлер фільму «Гордість і упередження і зомбі»

Четверте місце — «День виборів 2» (рейтинг очікування 2.40)
Продовження популярного фільму «День виборів», що вийшов на екрани в 2007 році. Сценарій до другої частини знову написали актори комічного театру «Квартет І». Згідно з сюжетом, співробітники «Як би радіо» знову вирушають допомагати Ігорю Цаплін, якого чекає другий термін. Раптово з’ясовується, що кандидат пропав. Тоді героям нічого не залишається, окрім як ініціювати самим його пошуки. У кінотеатрах з 18 лютого.

Трейлер фільму «День виборів 2»

Третє місце — «Три дев’ятки» (рейтинг очікування 2.57)
Кримінальна драма режисера Джона Хіллкоута розповідає про злочинців і корумпованих поліцейських, яким належить провернути складне пограбування. Цього вимагає від них російська мафія. У процесі підготовки був придуманий досконалий план: потрібно розділитися на дві команди. Учасники першої команди займуться пограбуванням, а друга повинна буде вбити поліцейського, щоб відвернути основні сили спецслужб на код «999» (вбивство поліцейського). Головні ролі в картині виконали: Кейт Уінслет, Тереза ​​Палмер, Галь Гадот, Аарон Пол, Норман Рідус, Вуді Харрельсон, Кейсі Аффлек, Чиветел Еджофор, Ентоні Макі та інші. На екранах з 25 лютого.

Трейлер фільму «Три дев’ятки»

Друге місце — «Боги Єгипту» (рейтинг очікування 3.20)
Сценарій цієї фантастичної стрічки написаний на основі міфів Стародавнього Єгипту. У центрі сюжету перебуває історія сходження на трон бога темряви Сета, який убив свого брата Осіріса. Несподівано виклик узурпатора кидає звичайний смертний — злодій, який бажає повернути до життя свою кохану. Щоб здійснити цю задумку, йому доводиться заручитися підтримкою могутнього бога Гора. Щоб пройти приготовлені випробування, головний герой повинен буде принести в жертву найдорожче. У прокаті з 25 лютого.

Трейлер фільму «Боги Єгипту»

Перше місце — «Дедпул» (рейтинг очікування 4.17)
Комікс-бойовик розповідає історію життя Уейда Уїлсона, більше відомого під псевдонімом Дедпул. Він колишній спецназівець і найманець. Після того, як над ним був проведений науковий експеримент, Вілсон отримав неймовірну силу і здатність до зцілення. До цього додається досить незвичайне почуття гумору. Мета Дедпула проста — він бажає помститися людині, що зруйнувала його життя. Вперше цей персонаж з’явився у фільмі «Люди Ікс: Початок. Росомаха »і формально відноситься до всесвіту« Людей Ікс ». Картина заснована на коміксах видавництва MARVEL. У російський прокат «Дедпул» вийде 11 лютого. Зверніть увагу на те, що у фільму є вікове обмеження «18+».